Galios matavimas DYNO stendu. Galingumo matavimas Vilniuje

Jei jums atliko chip tuning‘ą – variklio galios didinimą, suremontavo variklį ar nusipirkote naują automobilį ir norite sužinoti variklio galingumą, kviečiame atvykti pas mus! Idealiausias būdas visa tai išsiaiškinti – išmatuoti automobilio variklio galią ant specialaus dinamometrinio galios matavimo stendo (Dyno stendu). Dyno stendas – prietaisas skirtas matuoti automobilių, mikroautobusų variklio galią ir sukimo momentą.

 

Matuojame variklio galią ir sukimo momentą tiek benzininiams, tiek dyzeliniams automobiliams, turintiems mechanines ir automatines pavarų dėžes. Po galingumo matavimo Dyno stendu klientas gauna galios ir sukimo momento kreivių spaudinį.

Norime pabrėžti, kad mūsų Dyno stendas skirtas ne tik patikrinti variklių galingumą, bet ir diagnozuoti sudėtingus gedimus automobiliuose ir spręsti neįprastas technines problemas.

Dyno stendo matavimas vyksta, išlaikant matavimo taškų dažnį kas 100 - 200 ms., todėl kiekvienas grafikas, nurodantis variklio galią ir sukimo momentą, būna tikslus ir matomas mūsų diagramose.

Automobilius su dygliuotomis padangomis nematuojame.