Chip tuning. Variklio galios didinimas. Dyno stendas

Chip tuning  ECU valdimo bloko modifikavimas, yra vienas iš saugiausių būdų, galinčių padidinti automobilio variklio galią. ECU (Engine Control Unit) tai yra elektroninis valdymo blokas, kuris kontroliuoja įpurškiamo kuro kiekį, turbinos slėgį, degimą. Dažniausiai Chip tuning variklio galios didinimas atliekamas neturint Dyno galios matavimo stendo. Savo klientams Vilniuje siulome ne tik chip tuning paslaugą, bet ir tuo pačiu išmatuoti automobilio galingumą. Dyno stendas parodys tikslius duomenis prieš ir po Chip Tuning, leis realiai įvertinti automobilio galimybes, ko pasekoje gausite kokybiškesnę paslaugą.

 

Chip tuning'o galimybių spektras yra gana platus ir galėtų būti koreguojamas atsižvelgiant į įvairius rodiklius (pavyzdžiui, kad naudotų mažai kuro ir t.t.). Statistiškai, automobilio variklis išnaudoja apytiksliai 60-70% savo galios galimybių. Šiuos standartinius nustatymus gana lengvai ir saugiai galima pakeisti patikslinant duomenis, ECU (Engine Control Unit) atminties valdymo mikroschemoje, taip vadinamame chip‘e. Labiausiai paplitęs būdas padidinti automobilio galią atnaujinti ECU (Engine Control Unit) variklio valdymo mikroschemą, naudojant specialią programinę įrangą, kuri yra jungiama per OBD (On-board diagnostics) diagnostinę jungtį.

Kas yra (Remaps) Chip tuning?
Nuo 2009 metų vidurio rinkoje buvo pristatyti apsaugoti nuo Chip Tuning (Engine tuning) nauji ECU (Engine Control Unit) Bosch, Denso variklio valdymo blokai, naudojantys (Infineon Tricore) procesorius. Transporto priemonė su tokiu ECU (Engine Control Unit) buvo vadinama apsaugota nuo programavimo, o pats variklio valdymo blokas - užrakintu. Mes esame aprūpinti saugiais ir patikimais programavimo ir techniniais sprendimais, todėl ECU  variklio valdymo bloko nuskaitymas ir įrašymas į (Infineon Tricore) procesorių tampa įmanomas. Audi, BMW,  Toyota, Seat, Skoda, Volkswagen automobiliams, Chip tuning variklio galios didinimas atliekamas per OBD (On-board diagnostics) diagnostinę jungtį.

Kaip vyksta Chip tuning, Variklių galios didinimas:
•Variklio diagnostika;
•Originalios programos nurašymas;
•Galios matavimas Dyno stendu;
•Kompiuterio valdymo programos modifikavimas;
•Modifikuotos programos įrašymas;
•Galios matavimas Dyno stendu;
•Variklio diagnostika;
•Bandomasis važiavimas.

Atlikus Chip tuning originali jūsų automobilio ECU (Engine Control Unit) variklio valdymo programa lieka pas mus, todėl yra galimybė atkurti visus gamyklinius  parametrus atgal - į pradinę būseną iki modifikavimo.