Autoservisas Vilniuje - DPF filtrų valymas regeneracija diagnostika

Autoservisas Vilniuje, be išankstinės registracijos atliekame automobilių DPF/FAP (Diesel Particular Filter) filtrų diagnostiką. Autoservisas atlieka DPF/FAP filtrų valymą, išmatuojame DPF filtrų užsikimšimą prieš ir pralaidumą po valymo. Atlikus DPF/FAP filtro valymą patikrinsim, ar tinkamai veikia DPF filtro regeneracijos kontrolė, DPF filtro temperatūros davikliai, DPF filtro slėgio daviklis. DPF filtro diagnostika, nuėmimas, sumontavimas, valymas užtrunka apie 2 paros.
Jei sutriko regeneracijos procesas, užsikimšo DPF/FAP filtras, dingo automobilio trauka, prietaisų skydelyje užsidegė lemputė su užrašu (Check Engine), atvykite į mūsų autoservisą Vilniuje, padėsime išpręsti automobilio gedimus.

       

DPF/FAP suodžių filtro užsikimšimas gali būti susijęs su keleta priežasčių. Viena pagrindinių jų – didelė automobilio rida. Kita priežastis – automobilio eksploatavimo sąlygos. Jei automobilis pagrinde eksploatuojamas mieste, yra važiuojama nedaug, mažais atstumais, tikėtina, kad DPF/FAP suodžių filtras labai greitai užsikimš. Dažnai pasitaiko atvejis, kad DPF filtras nustoja veikti, dėl purkštuvų problemų arba EGR vožtuvo gedimo. Dar viena paplitusi DPF filtro gedimo priežastis yra daviklių, kontroliuojančių jo būklę, gedimai (slėgio davikliai, DPF filtro temperatūros davikliai).Kuomet DPF/FAP suodžių filtras užsikimšęs ir automobilis tinkamai nevažiuoja, tuomet Jums reikia priimti teisingą sprendimą dėl DPF atstatymo regeneracijos, valymo, keitimo ar atjungimo.